Kontrast A- A+
Baner nr 1
Baner nr 2
Baner nr 3
Baner nr 4
Baner nr 5
Baner nr 6
Baner nr 7

O Domu

Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach jako placówka o zasięgu ponadlokalnym spełniająca standard określony w przepisach Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej  przeznaczony jest dla 100 osób w podeszłym wieku.


Dysponujemy pokojami 1 i 2 osobowymi o powierzchni od 14 do 18 m2 z węzłami sanitarnymi.


   Pokoje wyposażone są w system przyzywowo-alarmowy i system samoczynnej sygnalizacji pożaru. W każdym pokoju znajduje się tapczan lub łóżko, szafy, stół, krzesła, szafki nocne, odpowiednia liczba wyprowadzeń elektrycznych. Istnieje także możliwość podłączenia odbiornika telewizyjnego oraz aparatu telefonicznego. Ponadto w każdym pokoju znajduje się wyjście na balkon lub taras.

   Nowoczesny kompleks budynków utrzymany w ciepłej pastelowej kolorysytce elewacji i wnętrza pozbawiony jest barier architektonicznych. O dostępności pomieszczeń dla osób niepełnosprawnych stanowią podjazdy dla wózków inwalidzkich, szerokie drzwi, winda, toalety i łazienki wyposażone w pochwyty i siedziska.

   Wokół domu znajdują się alejki spacerowe, parkingi – teren jest monitorowany i chroniony, co niewątpliwie wpływa na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców i naszych gości.

POPUP

Oferta dodatkowa

Oferta dodatkowa hotelowaOferta dodatkowa - rehabilitacja i rekreacja Oferta dodatkowa - konferencje i szkolenia

Średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańca DPS w Lisówkach na rok 2023

Nowy koszt utrzymania mieszkańca:
  4.995,00 zł.

E1.PL - strony www