Kontrast A- A+
«powrót

DBAMY O EKOSYSTEM

Otulina Parku Narodowego w której mieści się nasz Dom Pomocy Społecznej, to zielony krajobraz, czyste powietrze, spokój i cisza. Mając przyjemniść mieszkania w leśnej enklawie nasi podopieczni są czynnie zainteresowani życiem w zgodzie z Naturą.

Podstawa równowagi ekologicznej to Świat Owadów. Zanim więc zaczniemy demonizować ich obecność w ogrodach, pomyślmy, ile dobrego mogą zdziałać.

Zachęcamy do tworzenia i budowania własnych konstrukcji oraz każdego dnia do szacunku i wdzięczności dla Natury. Ponieważ wpływ przyrody na człowieka jest bardzo duży, ale ogromne znaczenie ma również oddziaływanie ludzi na środowisko. Zachęcamy do inspiracji naszą pracą.

 

Galeria

 

Autor: Dorota Gajda - terapeuta zajęciowyGaleria - DBAMY O EKOSYSTEM 1a.jpg Galeria - DBAMY O EKOSYSTEM 1.jpg Galeria - DBAMY O EKOSYSTEM 2.jpg Galeria - DBAMY O EKOSYSTEM 3.jpg Galeria - DBAMY O EKOSYSTEM 4.jpg Galeria - DBAMY O EKOSYSTEM 5.jpg Galeria - DBAMY O EKOSYSTEM 6.jpg Galeria - DBAMY O EKOSYSTEM 7.jpg Galeria - DBAMY O EKOSYSTEM 8.jpg Galeria - DBAMY O EKOSYSTEM 10.jpg

Oferta dodatkowa

Oferta dodatkowa hotelowaOferta dodatkowa - rehabilitacja i rekreacja Oferta dodatkowa - konferencje i szkolenia

Średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańca DPS w Lisówkach na rok 2023

Nowy koszt utrzymania mieszkańca:
  4.995,00 zł.

Przydatne linki

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej PCPR Poznań Biuletyn Informacji Publicznej Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach MOPR Poznań Powiat Poznań

E1.PL - strony www